GEÇMİŞİ OSMANLI OLAN HERKESİN KLANIEvlad-ı Osmanlı 2009 yılında Yunus Beyhatun tarafından kuruldu. O günden bugünlere kadar süre gelen arkadaşlık, dostluk ve samimi ortam sayesinde oyunu eğlenceli tarafından baktık. Bu sayede hiç bir şekilde düzeni elden bırakmadık Vizyon ve Misyonumuz; Şanla ve Şerefle bir Tarih yazan Ecdadımızın izinden gidip, onların bizlere bıraktığı İslam sancağını ilelebet muhafaza etmek ve bu mukaddes topraklarda kanımızın son damlasına kadar taşımaktır. Sizleri de yanımızda görmekten memnuniyet duyarız.

EVLAD-I OSMANLI KURALLARI


-5e5 Maç atmak kesinlikle yasaktır.Yöneticinin bilgisi doğrultusunda bile kabul edilmeyecektir.
-TS3 de gruplaşmak kesinlikle yasaktır. Sayının pek önemi yoktur.Yeterki huzurlu olalım.Burası Aile ortamıdır.
-Klanımız tarihi ile özleşmiş bir yerdir. Atalarımızla ve değerlerimizle alay eden nickler,yazılar yazmak süresiz ban sebebidir.
-Server'dan uzaklaştırılan kişinin tekrar klana kabulü yanlızca yönetim tarafından karar verilerek yapılır.
-Bayan üye alımı yasaktır.( Mevcut bayan üyeler bu kuraldan muaftır.)
-Ban atılan kişiye kesinlikle banı açılmayacaktır. Yalnız ban atan kişinin yorumu alınır. Öyle açılabilir. Ban açılma konusunda yönetimi bilgilendirmek zorunludur.
-Çift Ts3’te bulunmak kesinlikle yasaktır. Fark edildiğinde 1 defaya mahsus uyarılır tekrarında gereği yapılır.
-Alias Recoil serbruss bulunan kişide bir defasına mahsus silinip oyuna devam edebilir. Aimbot Wallhack tarzı hile kullananlar direkt banlanır.Wargods kırmızı veya diğer hileler bulunduğu takdirde üye format atıp tekrar tw baktırması şartıyla banı açılır.
-Whatsapp Facebook Gruplarımızda alkol,kumar tarzı paylaşımlar yasaktır.
-Klan üyelerimiz oyuna girdiği vakit TS3 de olmaları gerekmektedir. Girmeyen oyuncuları uyarılır 2. kick 3. 5 dakika ban atılır reasona ( TS3 zorunludur yazılır.)
-Klanımız 3 prensibe dayanıyor. ADALET + DOSTLUK + DİSİPLİN bunlar olduğu sürece sırtımızın yere gelmeyeceğinden şüpheniz olmasın. Bunlardan birine zarar geldi ise derhal önlem alınması gerekmektedir.
-Her oyuncumuz şuan üzerinde yük olduğu bildirmek isterim. Bu ağır yük ise emanet olarak bıraktığımız serverdir. Dinimizde emanete hıyanet etmek yoktur.
-Egoist, Gevşek Büyüğünü küçüğünü bilmeyen sadece yetkisini konuşturan kişiler derhal uzaklaştırılır.
-Ortalığı karıştırıp, sağda solda laf taşıyan kişiler erkek-bayan üye farketmesizin derhal uzaklaştırılmalır. Şüphelenen oyuncu, oyundan çıkar ise kesinlikle ban atılmalıdır.
-16vs16 klan maçlarında genelde iyi oynayan ve klanımızı zan altında bırakmayacak kişiler alınmalıdır. Maçlarda karşı takımı alenen ortalığı kızıştıracak laflar kesinlile yazılmamalıdır.
-Server ortaklığı, Yöneticilik, Adminlik vs hile açıldığı taktirde o kişinin kalan günlerinin parası iade edilmez.
-TS3 de küfür yasaktır. Benim ağzım bozuk başka odaya geçeyim gibi düşünen oyuncular tespit edilip yönetici tarafından göz önünde tutulup aksi durumda gönderilir.
-Klanımıza giren kardeşimiz özellikle alan kişilere sözümüz mutlaka grubumuzu önersinler. htts://www.facebook.com/groups/EOSM1071/
-Ailesel değerlere hakaret ve hile açmadığı taktirde çözülmeyecek hiç bir sorun yoktur. İşin basitine kaçmak için direkt ban atan kişiler tespit edilip uzaklaştırılacaktır.
-Klan alımı yapmak her oyuncunun sorumluluğundadır.
-Özel sorunlarınız olduğu vakit önce sorun yaşadığın kişi ile çözüm yoluna gitmeye çalışınız. Çözemediğiniz sorunları yönetimle paylaşabilirsiniz.
-Bayan odasında uzun süre (30dk ve üzerü) bir erkeğin bir bayanla durması kesinlikle yasaktır. Burası bir aile ortamıdır.
-Her 2 haftada bir TeamViewer Kontrölünü yapılır.
-Klanımızda her ne kadar olaylar yaşansa da zor günlerde olsa klanımızın selameti için sağ duyulu ve yapıcı olarak bakarsak kazanan Allah’ın izniyle hep biz olacağız.
Kurallara sadık olmanız dileğiyle.
Kalın Sağlıcakla..
Selametle…
Saygılarımla…